Мобільний маркетинг

Мобільний маркетинг - це комплекс маркетингових заходів, спрямований на просування товарів чи послуг за допомогою засобів мобільного зв'язку.


  • Найбільш розповсюдженим та ефективним механізмом мобільного маркетингу є On-Pack Promotion.  Акція On-Pack Promotion - це маркетингових захід, який передбачає нанесення на упаковку акційної продукції унікального кода.


  • Мета On-Pack Promotion - стимулювання збуту конкретного товару; здійснення першої покупки при виведенні товару на ринок; підтримка продажів під час сезонного падіння або збільшення попиту.  


  • Активація унікального кода відбувається шляхом  його відправки на Короткий SMS - номер, або реєстрації через відповідний інтерфейс на акційному промо-сайті.


  • Результати проведених нами Акцій показують, що використання механізмів мобільного маркетингу дозволяє отримувати до 30% зростання обсягу продажів продукції в Акційний період у порівнянні із аналогічним періодом минулого року.

Ми не організовуємо спам - розсилки SMS - повідомлень, ми використовуємо легальні методи комунікацій зі споживачем, які ефективно використовуються різними FMCG -компаніями в усьому світі.

Ми допоможемо Вам збільшити продажі Вашої продукції!

Зв'язатися з нами